Rekrutacja

Jak zapisać swoje dziecko do przedszkola Entliczek-Pentliczek?
Dowiedz się więcejPrzejdź do formularza
WYPEŁNIJ FORMULARZ – to proste!

Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy do przedszkola, który znajduje się na naszej stronie internetowej. Potwierdzimy otrzymanie zgłoszenia drogą e-mail.

Poznaj nasze przedszkole

Po otrzymaniu zgłoszenia, zapraszamy rodziców na indywidualne spotkanie w dogodnym dla Państwa czasie.

Jest to okazja do poznania i obejrzenie naszej placówki, zadanie nam najważniejszych pytań oraz poznania nauczycieli pracujących w naszym „Entliczku”.

Na spotkaniu zaprosimy rodziców do przygotowania siebie i dziecka do przedszkolnej przygody w „Entliczku” poprzez uczestnictwo w zajęciach adaptacyjnych programu „Entliczkowo”. Program rusza co roku od początku kwietnia, zajęcia w „Entliczku” odbywają się co tydzień. Jest to wspaniała okazja, aby przyszły przedszkolak poznał bliżej nasze sale, panie, zabawki i oczywiście nowych kolegów i koleżanki. Więcej o programie można przeczytać TUTAJ

Zapis do przedszkola następuję pod podpisaniu z nami umowy o współpracy oraz opłaceniu wpisowego. W ten sposób miejsce w grupie jest dla Państwa już pewne i zarezerwowane.

uczestnictwo w zabawach

Na etapie adaptacji przyszłe przedszkolaki mogą też uczestniczyć w organizowanych przez nas zabawach i eventach: Balu Karnawałowym, Dniu Dziecka, Pikniku z okazji zakończenia roku szkolnego.

Brak wolnych miejsc?

Jeśli aktualnie nie ma u nas wolnych miejsc, to i tak warto wypełnić formularz! Dzięki temu będziemy mogli zapisać Państwa dziecko na listę oczekującą. A jeśli jakieś miejsce się zwolni, skontaktujemy się i zaproponujemy miejsce.

Zapis na listę rezerwową nie wiąże się z żadnymi zobowiązaniami. Jeśli nie będą już Państwo potrzebowali miejsca w przedszkolu, po prostu je anulujemy.

v

OPINIE RODZICÓW

Dowiedz się, co nasi rodzice mają do powiedzenia na temat naszego przedszkola Entliczek-Pętliczek. Ich opinie i doświadczenia są dla nas niezwykle ważne, ponieważ budują naszą wspólną społeczność i pomagają nam stale doskonalić naszą pracę. Zapraszamy do zapoznania się z ich opiniami poniżej.

Jestem zachwycona podejściem kadry do mojego dziecka. Widzę, jak rozwija się pod ich opieką i jak chętnie uczestniczy w zajęciach. Polecam to przedszkole z czystym sumieniem!

Nasza córka uwielbia chodzić do Entliczek-Pętliczek. Atmosfera jest niesamowita, a bogaty program zajęć dodatkowych daje dzieciom wiele możliwości rozwoju. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyboru tego przedszkola.

Zdrowe posiłki, kreatywne zajęcia – to wszystko sprawia, że nasze życie rodziny jest łatwiejsze. Dzieci są zawsze uśmiechnięte, co świadczy o ich zadowoleniu. Polecamy z całego serca!

Dołącz do Naszego przedszkola, już TERAZ!

Zaplanuj przyszłość Twojego dziecka już dziś! Skorzystaj z naszego formularza rekrutacyjnego i zapisz swoje dziecko do przedszkola Entliczek-Pętliczek.

Daj swojemu dziecku najlepszy start w edukacji i rozwoju osobistym. Kliknij poniższy przycisk, aby rozpocząć proces rekrutacji.